Motoryzacja

Firma TruckTrailers Service ukazała

Firma Truck&Trailers Service ukazała się z zamysłem o świadczeniu profesjonalnych napraw jednocześnie pojazdów ciężarowych jak i personalnych. Firma posiada paroletnie doświadczenie w naprawie aut, które transportuje na ogromną klasę oferowanych usług. Marka T&T Service gwarantuje personalne ustosunkowanie się do.

Komentarze: 0


Przedsiębiorstwo AttentionWheels to precyzyjny

Przedsiębiorstwo Attention!Wheels to precyzyjny zakład ogumienia jak również selecji felg, opon oraz narzędzi do wszelkich gatunków aut. Firma jest otwarta na klientów personalnych, jak a także handlowych. Zakład Attention!Wheels ulokowany jest w Poznaniu przy ul. Metalowej 1 w ogromnym salonie z rozbudowanym, innowacyjnym parkiem narzędziowym oraz trzema całkowicie osobnymi miejscami pracy. Wśród głównych zarysów czynności Attention!Wheels mieści się także dokładne.

Komentarze: 0


Reprezentantem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki

Reprezentantem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przysposobieniem. W 2014 roku rozstrzygnął rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, teraz Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – organizacji konsolidującej najlepsze szkoły osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata nauki Piotr Czarnecki wykonał.

Komentarze: 0